Elektrosound

software pro elektroniku

Cena každého programu v plné verzi na CD je 1.390,-Kč

Sprint Layout 6.0 :

sprint layout

Program Sprint-Layout 6.0 umožňuje jednoduše a komfortně vytvořit návrh plošných spojů na vašem počítači. Jeho obsluha se dá zvládnout v několika minutách. Sprint-Layout 6.0 umožňuje návrh až čtyřvrstvých plošných spojů. Max. velikost desky je 500 x 500 mm. Každá strana má svoji plochu spojů a plochu součástek. Volitelná funkce lupy (zoom) umožňuje libovolně zvětšit výřez, na kterém právě pracujete. Program má bohaté tiskové možnosti. Lze volit barvy, v jakých se mají jednotlivé vrstvy tisknout. Výtisk lze zrcadlově obrátit, orámovat nebo označit kříži. Všechna nastavení jsou ihned viditelná. Přepracovaná integrovaná knihovna prvků obsahuje mnoho standardních prvků. Kromě těchto, již definovaných prvků, lze vytvořit libovolné množství vlastních prvků a ty uložit do této knihovny. Export dat ve formátu Gerber a Excellon umožní i profesionální výrobu desek plošných spojů. Veliká podpora SMD. Program obsahuje jednoduchý autorouter. Do programu lze také načíst libovolnou naskenovanou předlohu ve formátu BMP a tak lze upravit např. již hotovou desku dle vašich požadavků.

front designer

Front Designer 3.0 :

Front Designer 3.0 umožňuje precizně a jednoduše “ušít kabát” pro přední nebo zadní panel, dát konečnou fazonu vašemu elektronickému dílu a to barevně nebo černobíle. Otázku jak popsat takový panel, jak udělat pěkné a souměrné stupnice pro potenciometry, staví kolikrát konstruktéry před neřešitelný problém. Je možné toto řešit pomocí nějakého univerzálního grafického programu, který je často potřeba dlouho studovat, než se člověk naučí jej dobře ovládat. Nebo např. pomocí propisotu, výsledek ale neodpovídá často představě a také ne dnešním možnostem. A což teprve, když zjistíme, že jsme na pracně nakresleném panelu zapomněli maličkost, třeba malý vypínač? Mnohostranné možnosti programu Front Designer dovolují rychlý návrh panelu i jednoduchou změnu návrhu, funkce a designu. Výběr předdefinovaných symbolů nebo možnost vlastních symbolů dá vašim konstrukcím profesionální vzhled. Jedinečný asistent stupnic umožní jednoduše zhotovení jakékoliv (i logaritmické) stupnice pro otočné i tahové potenciometry, měřící přístroje aj. Různé speciální funkce ulehčí mechanické práce na vlastní krabici.

S-plan:

Program S-plan 7.0 možní komfortně a jednoduše kreslit schémata na PC. Jednotlivé prvky přetáhnete jednoduše z knihovny na pracovní plochu a dle potřeby umístíte. Knihovnu prvků lze libovolně rozšiřovat, třídit, upravovat a vytvářet libovolné skupiny prvků. Všechny prvky, spoje i texty jsou jako samostatné objekty. Nechají se libovolně spojovat, posunovat, kopírovat, vystřihnout, vložit nebo smazat. Program umožňuje kromě kreslení schémat i zhotovení seznamů součástek, automatické číslování, vyhledání součástek v plánu aj. Ve vlastním okně prohlížení lze nastavit měřítko, v jakém chcete tisknout a umístění na papíře.Všechna nastavení jsou ihned viditelná. Do plánu lze vkládat také různé proměnné. Program umožňuje také import formátu BMP a export ve formátu JPG, WMF, EMF a GIF. Pomocí volně šířitelného programu "Viewer", který je součástí instalačního CD (i demo CD), lze prohlížet a tisknout schémata zhotovená pomocí software S-Plan aniž by tento musel být instalován.

Home | Plošné spoje | Stavebnice | Chladiče | Transformátory | Reproduktory | Reprovýhybky a příslušenství | Software pro elektroniku

© 2014-2018